Specjalizujemy się w organizacji:Szkoleń i kursów

Nasi trenerzy posiadają wieloletni staż oraz doświadczenie w pracy trenerskiej. Dbają oni o przygotowanie szkolenia od strony merytorycznej dostosowując program szkolenia do indywidualnych potrzeb Klienta, a uzupełnieniem tych działań jest wybór odpowiedniego miejsca zapewniającego komfort podczas zajęć, przygotowanie materiałów dydaktycznych. Oferujemy również internetową rejestrację na organizowane przez nas szkolenia.

Zajmujemy się organizacją krótko i długofalowych, grupowych lub indywidualnych szkoleń i coachingów menedżerskiech oraz szkoleń specjalistycznych.

Szkolenia menedżerskie i coaching:

W szkoleniach i coachingach menedżerskich prowadzonych przez naszych trenerów wzięło udział ponad 200 osób pracujących na stanowiskach kierowniczych (członkowie zarządów, dyrektorzy departamentów, kierownicy zespołów i projektów, osoby przygotowujące się do pracy na stanowisku menedżerskim). Badania ewaluacyjne wskazują na bardzo wysoki poziom satysfakcji i spełnienia oczekiwań naszych Klientów (na skali od 1-5, około 5).

Szkolenia specjalistyczne:


Spotkań biznesowych, konferencji, seminariów, zjazdów

Zajmujemy się kompleksową organizacją spotkań biznesowych, konferencji oraz różnego rodzaju zjazdów i seminariów zwalniając tym samym Państwa od wszelkich prac nie związanych z merytoryczną stroną przygotowywanej imprezy. Na korzystnych warunkach współpracujemy z wieloma podwykonawcami (noclegi, wynajem sal, gastronomia, etc.), negocjujemy ceny z naszymi nowymi parterami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu konkurencyjne ceny i wysoki poziom świadczonych usług.


Imprez firmowych

Imprezy firmowe to ważny element funkcjonowania przedsiębiorstwa. Ich celem może być integracja pracowników lub ich motywowanie. Może być to także forma nagrody za zaangażowanie w działalność firmy oraz osiągnięte wyniki. Celem imprez firmowych może być również podsumowanie pewnego okresu w działalności przedsiębiorstwa. Mogą być one okazją do spotkania z kontrahentami na nieco mniej oficjalnej stopie.
Co w tej sytuacji proponujemy? Moc wrażeń oraz wiele rozrywek na każdą okazję i porę roku- paintball, pojazdy mechaniczne, gry scenariuszowe, wieczory tematyczne, fire dance, nurkowanie, żeglowanie, wspinaczka, eksploracja jaskiń i wiele wiele innych.


Warsztatów artystycznych.

Sztuka, pod różnymi postaciami, stanowi doskonałą odskocznię od codziennych obowiązków. Pozwala odpocząć, ale jednocześnie uwrażliwia, rozwija wyobraźnię i zdolności manualne.
Z myślą o tej formie relaksu organizujemy warsztaty artystyczne ( www.art.arven.pl ), podczas których zapoznajemy uczestników z tajnikami robienia witraży, ceramiki, malowania na szkle i jedwabiu, batiku. Warsztaty skierowane są zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Prowadzimy także zajęcia dla dzieci wraz z ich rodzicami, które są doskonałą formą wspólnego spędzenia czasu i wspólnej zabawy.
Oprócz cyklicznych warsztatów organizujemy również pikniki oraz artystyczne wyjazdy wakacyjne dla dzieci i młodzieży.


Copyright © 2010 Arven